Paspirtukas suaugusiems Urban 8XLD-1

2013082

54,99 € su PVM

-20,00 €

74,99 € su PVM

Apie prekę

Paspirtukas suaugusiems Urban 9XLB-3

Sunku išsirinkti? Nemokama konsultacija telefonu 85 233 5522
Užsisakykite telefonu ir atsiskaitykite pristatymo metu!Aukštos kokybės sulankstomas paspirtukas, pagamintas iš aliuminio lydinio ir plieno, todėl yra itin tvirtas. Dideli ratukai ir juose esantys ABEC-7 guoliai užtikrina greitą ir minkštą riedėjimą. Paspirtukas su dviem amortizatoriais, spiriantis priekinis amortizatorius suminkština riedėjimą, o galinis suteikią puikų amortizavimą riedant. Ypatingas savo sulenkiamu mechanizmu, vienu kojos paspaudimu galima paspirtuką užfiksuoti į bazės pastatymą, nuspaudus dar kartą paspirtukas susilenkia ir užsifiksuoja.

Ypatybės:

Reguliuojamas vairas - skirtingos 3 vairo aukščio reguliavimo padėtys.
Dideli ratai - net 21 cm skersmens paspirtuko ratukai, užtikrina stabilų ir ilgą riedėjimą, užtenka vos kelis kartus pasispirti.
Priekinis amortizatorius - paspirtuko bazė ir vairas su amortizatoriumi, todėl spiriantis suminkština ir pagerina važiavimą per kliūtis. 
Galinis amortizatorius - į paspirtuko galą įmontuotas amortizatorius, suteikia minkštą važiavimą ir puikų amortizavimą riedant.
Rankinis stabdys - riedant galima pristabdyti ar visai sustabdyti paspirtuką, priekiniu rankiniu stabdžiu, todėl riedant stabdymas yra stabilesnis.
Galinis kojinis stabdys - spiriantis paspirtuku ar riedant juo galima stabdyti galiniu kojiniu stabdžiu, tokiu būdų paspirtukas stoja efektyviai ir greitai.
Neslystančios rankenos  - iš specialios medžiagos pagamintos vairo rankenos užtikrina saugumą.
Plati kojos atrama - patikima bei tvirta pagaminta iš aliuminio lydinio, dengta neslystančia danga dėl geresnio sukibimo, užtikrina kojos stabilumą.
ABEC-7 guoliai - naujausi, labai tylūs ir ilgaamžiai guoliai, minkštas ir tylus važiavimas, puikus riedėjimas.
Click užraktas - vienu paspaudimu užfiksuosite rankenos ir vairo aukščio padėtis, be jokių įrankių.
Purvasaugiai - priekyje ir gale uždėti purvasaugiai, galima riedėti lyjant lietui, purvasaugiai apsaugo nuo vandens taškymosi.
Rankenų fiksavimo apsauga - speciali apsauga, kuri užtikrina, kad riedėjimo metu vairo rankenos būtų tvirtai užfiksuotos.
Rankenų laikiklis - sulenkus paspirtuką transportavimui, rankenos įsideda į specialų laikiklį.
Tvirtas korpusas - paspirtukas pagamintas iš aukštos kokybės aviacinio aliuminio bei plieno, todėl yra itin tvirto korpuso.
Bazės pastatymo mechanizmas - kojos paspaudimu, galima nulenkt paspirtuką į stovėjimo poziciją, kitaip nei su atramine kojele, paspirtukas pastatytas stovės pilnai stabiliai, nereikia lenktis, kad pasiimti paspirtuką ir vėl pradėti važiuoti.
Užrakinamas lankstomas mechanizmas - nuspaudus užraktą koja, paspirtukas susilenkia ir užsifiksuoja specialiu laikikliu, kompaktiškai susideda, lengva transportuoti.

Specifikacijos: 

Svoris - 6,5 kg
Reguliuojamas vairo aukštis - 93 cm / 98 cm / 104 cm
Ilgis - 90 cm
Kojos atramos plotis - 16 cm
Kojos atramos ilgis - 34 cm
Ratų dydis - 21  cm
Guoliai - ABEC-7
Du amortizatoriai
Maksimali apkrova - 100 kg
Korpusas -  aviacinis aliuminis ir plienas
Amžius - 14+

Komplekte:

1 x paspirtukas
1 x instrukcija
1 x pakuotė
1 x montavimo įrankiai
1 x Instrukcija skaitmeniniu formatu (paspauskite nuorodą)

Paspirtukas suaugusiems Urban 9XLB-3Paspirtukas suaugusiems Urban 9XLB-3Paspirtukas suaugusiems Urban 9XLB-3Paspirtukas suaugusiems Urban 9XLB-3Paspirtukas suaugusiems Urban 9XLB-3Paspirtukas suaugusiems Urban 9XLB-3Paspirtukas suaugusiems Urban 9XLB-3Paspirtukas suaugusiems Urban 9XLB-3Paspirtukas suaugusiems Urban 9XLB-3Paspirtukas suaugusiems Urban 9XLB-3Paspirtukas suaugusiems Urban 9XLB-3Paspirtukas suaugusiems Urban 9XLB-3Paspirtukas suaugusiems Urban 9XLB-3Paspirtukas suaugusiems Urban 9XLB-3